DTB, müşterilerine Tedarik Zinciri alanında yazılım ve süreç otomasyonu yapan teknoloji şirketidir. Amacımız müşterilerimizin tedarik zincirinde otomasyon süreçlerinin dijitalleşmesini sağlayarak maliyetlerini azaltmak, karlılıklarını arttırmakdır. Şirket kurucularımız’ın sektör içinde yıllarca olan birikimi ile genç bir şirket olarak kurulan DTB, müşterilerine en iyi çözümleri hedeflemiştir. 

DTB, Logo’nun bağımsız Fonksiyonel İş Ortağı olarak ülke çapında hizmet vermektedir. Zebra, iş ortaklığıyla müşterilerine endüstriyel donanımlar sunmaktadır. Microsoft iş ortağı ile yazılım teknolojileri ve yazılım platformunda yetkin olarak müşterilerine doğru yönlendirmeyi yapmaktadır. 

Bağımsız Fonksiyonel İş Ortağı olarak Logo iş Ortakları’yla birlikte sizlere en iyi çözümleri hızlı sunuyoruz. Logo Yazılım’ın ürettiği yazılımlarla, güncel teknolojileri ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek projelendiriyor ve ticari süreçlerinizi çok iyi bilen Logo İş Ortağı ile ortaklaşa projelendiriyoruz. 

İş ve Çözüm Ortaklarımız

DTB Dijital, Logo Yazılım’ın bağımsız Fonksiyonel İş ortağıdır. 

DTB Digital, lider Zebra’nın yetkili ISV iş ortağıdır.

DTB Dijital, Microsot Türkiye’nin yazılım teknolojileri ve yazılım geliştirici iş ortağıdır. 

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.